| SiLenTe a întrebat:

De unde iau si eu licenta de cs 1.6 sau daca aveti pm la bogdan_og@yahoo.com pret negociabil!

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

10 euro prin SMS de pe telefonul mobil
Ai toti pasii necesari aici:

http://forum.computergames.ro/......n-sms.html

| SiLenTe explică (pentru UnCorpSanatos):

Stiu de site asta dar nu am 10 euro...pfff de aia vreau sa iau unu la "mana a doua"...ca nu mai dadeam aia mesaj daca avem 10 euro

| UnCorpSanatos a răspuns (pentru SiLenTe):

Ai spus de unde pot sa iau sau daca aveti pm deci am inteles ca ori noua ori daca are cineva sa iti vand eu unul nu am, credeam ca nici nu stii de unde iti poti cumpara, imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult.