| MrWrestleMania a întrebat:

De unde iau un cfg foarte bun pentru counter? Va rooooooooog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| kolcov a răspuns:

Http://www.mangacs.ro/forum/ Iti faci cont aici si gasesti cele mai bune cfg-uri si tot ce vrei.Pe acest site/forum are cont Afganistanu si multi din lumea CS-ului, ei posteaza in fiecare zi cate un cfg foarte bun, eu de acolo iau.Bafta.

4 răspunsuri:
| OSCARtoons a răspuns:

Nu ai nevoie de asa ceva joaca default. fa-ti niste comenzi in consola care sunt strict necesare.Asa ajungi mare crezi ca jucatori experimantati au cfg? Ei bine nu au cfg au doar incompetenti care nu sunt in stare sa joaca default

| Carton a răspuns:

Cel mai bun cfg pentru cs e default, cfgurile nu prea te ajuta, te pisi pe ele. Foarte putini dintre cei care au jucat/joaca in PGL folosesc asa ceva.

| Fabyx11 a răspuns:

Ai putea sa incerci de aici: http://stil.3xforum.ro/post/18/1/Servere_de_Counter-Strike_1_6_R3clame_/
Nu am incercat niciodata:).