| alexfunjohncena a întrebat:

De unde pot achizitiona un caine YorkShire Terrier? Si cat costa?

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

În jur de 500 de euro costă. happy
Păi trebuie să te interesezi în PetShop-uri de unde poți cumpăra un cățeluș.

| alexfunjohncena explică (pentru Andarock):

Am auzit ca in petshop-uri sunt bolnave animalele si cam din ce orase pot achizitiona.

| Andarock a răspuns (pentru alexfunjohncena):

Nu sunt bolnave animalele în petshopuri happy acolo sunt îngrijite bine. Păi din marile orașe (ex.: București, Iași, Cluj, Constanța, Craiova etc.)

| Bibuu09 a răspuns (pentru Andarock):

Ba sunt bolnavii in pet shopurii si nu costa 500 de euro. Sunt cam 200 euro.

| Emma1406 a răspuns:

Poi...poti sa-l iei din petshop-uri cu vreo 400/600 lei...