| powergirl a întrebat:

De unde pot face rost de subtitrarea de la filmul avatar cel cu spiridusi sau ce sunt aia albastri din film. sunt parca 2 filome avatar dar cel cu spiridusi albastri imi trebuie subtitrare? de unde popt face rost de ea? ca am cautat pe net dar nu e buna nici una nu mai stiu unde sa caut va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| catutza1 a răspuns:

Www.titrari.ro, www.regielive.ro, www.subtitrari.ro, www.etitrari.ro sau www.subs.ro Vezi care varienta se potriveste! :*

3 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......e-cu-care/

vezi la intrebarea mea, daca ai filmul poti sa ii faci cu un program subtitrarea, adica el o face automata

| 1stea a răspuns:

incerca pe subs.ro,titrari.ro sau etitrari.ro poate ai noroc si gasesti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu