| IoanaMaria_9198 a întrebat:

De unde pot lua linii leoane ca acestea? http://girllworld.webs.com/apps/photos/photo?photoid=975 61567

1 răspuns:
| CFuNky a răspuns:

Le faci chiar tu! Cu PhotoShop! Faci o linie cu Pen Tool, o faci Pach cu un Brush rotund la marimea 14 iar apoi umbli la optiunile acelui layer pe care ai facut linia, dai la Stroke, faci culoarea care o doresti si te duci si la Layout si dai tot culoarea dorita si Size cresti cat crezi ca este necesar!
Pentru mai mult ajutor, contact mafya1997!
Cu placere!