| МŶĶÁŶ a întrebat:

De unde pot lua subtitrare in romana pentru episoadele din top gear cele mai noi episoade alea din seria 15
FUNDA Eo3

4 răspunsuri:
| Cumătru de la Galați a răspuns:

Top Gear nu a ajuns la sezonul 17.
Pe subs.ro găsești pentru episoadele din sezonul 14.
Iar pe titrari.ro găsești pentru cîteva episoade, vreo 6 la număr, amestecate.

Ai grijă să nu mai confunzi Top Gear cu Fifth Gear.
Fifth Gear este într-adevăr ajuns la sezonul 17, dar este mult mai slab decît Top Gear, nu pot fi comparate.
Pentru Fifth Gear nu găsești subtitrări deloc, este prea slab ca să-și piardă cineva timpul cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de pe regielive.cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe regielive gasesti subtitrari pentru primele 2 episoade din sezonul 15 dar sunt prost facute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cumatru de la Galati" ai dreptate cand spui ca Fifth Gear este mult mai slab decit Top Gear, si nu isi pierde nimeni timpul cu el pentru a face subtitrari dar se pare ca din pacate nici pentru Top Gear{UK} nu pierde nimeni timpul. Din 129 de episoade doar 14 sunt titrate. Si pentru "mykay" nu o sa gasesti subtitrari in romana. Decat sa pierzi timpul cautand ceva ce sigur nu o sa gasesti mai bine pune mana si invata engleza