| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa downloadez si eu yahoo pentru tableta?

5 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

De pe android market.
Toate cele bune,
Vlad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa descarci pur si simplu intri pe google si scrii yahoo Romania apoi dai search si gata pei nu?

| WraNyusS a răspuns:

Depinde ce model e ca daca e tableta modelul Apple prin app store adica trebuie sa ai cont pe app store si pentru cont poate face doar un adult rolling on the floor adica o sa iti trebuiasca pentru cont un card de credit adica cardul este folositor daca iei apliicatii care costa bani se vor lua automat si daca vrei aplicatii top free (adica gratis) nu iti ia nimic daca e alta marca se dowlaudeaza automat de pe google ca un joc pe pc rolling on the floor funda?

| adytzaPtk a răspuns:

Eu am Iphone si iau aplicatiile de pe App Store... stiu sa fac cont gratuit big grin nu e mare branza happy

| CapDeCiuperca a răspuns:

Android:Google scrii la search goofleplay, intri la 1 link dai la search yahoo download. Apple app store zi la fel daca e BB Huawei sau altceva direct pe google download m. yahoo messenger.