| alexutzul a întrebat:

De unde pot sa downloadez un program de facut negative?

2 răspunsuri:
| lora3u a răspuns:

De obicei, programele de facut negative dp net, gratis...is de proasta calitate. In sensul ca vocea tot se aude. cauta pe net, ca sunt programe... dar sa nu te astepti sa aiba o calitate foarte bunawinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ca sa faci un negativ de calitate trebuie sa stii muzica si sa ai acces la un studio (si de obicei instrumentisti). Daca vrei un program care sa mai reduca din nivelul vocii pe o melodie joaca-te cu AV Music Morpher (Gold e varianta cea mai buna) - cauta si tu, ori o versiune demo cu google, ori... te descurci.