| davidutzu12 a întrebat:

De unde poti cumpara un insectar, dar frumos cu rama si doar 4 gandaci sa aiba?

Răspuns Câştigător
| คηĐЯээд a răspuns:

Apropo SCUZE pentru mai devreme am citit ierbar, greseala mea.
Imi cer mi se scuze.
La insectar poti sa cumperi doar cutia.
Insectele trebuie sa le prinzi tu.
Eu stau la tara si asa este la mine.
Scuze din nou pentru raspunsul de mai devreme.
Bafta.
Din nou [love struck]

2 răspunsuri:
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Din cate stiu eu, insectarul nu se vinde cu insecte.[Cel putin asa e la mine.]
Tu daca vrei sa cumperi te duci la librarie si acolo este un dosar de carton, iar in interiorul lui sunt multe coli.
Pe fiecare coala scrie:
-Numele plantei:...
-Culoarea:...
Etc.
Tot asa.
Deci in concluzie nu se vinde cu insecte.doar aceste coli cu date, iar tu trebuie sa le completzi.
Si repet acesta se poate lua din librarie.
Bafta.
Sper sa iei 10.

| sKilL a răspuns:

De la magazine de Artizanat. sunt tot felul de insecte in rame! succes!