| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ a întrebat:

Deci...am foarte multe persoane in Address Book (931) in lisa de mess si vreau sa le sterg dar nu mergestraight faceii selectez pe toti dau delete se sterge unul si la resu` imi da eroare straight facestie cineva alt mod de a sterge contactele de la Address Book?kissmz anticipat...

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu am facut alt id in care am bagat pe toti cei cu care vorbesc mai des. Si eu tot vreo 900 si ceva aveam in lista. Cred ca e cel mai bine. Da si tu un mass cu noul id celor cu care vorbesti mai des. Daca nu baga-i pe toti intr-un grup si da delete.

| LORY a răspuns:

Contacts -> Show/Hide -> Address Books Contact

Asa nu iti mai apare in lista si nu te mai deranjeaza big grin

| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ explică:

Mdea chestia cu show/hide o stiam si eu de fapt cred ca toata lumea o stie da` faza e ca eu vroiam sa-i sterg...in fn pana la urma i-am luat pe fiecare in parte si am sterstongue

| Mariiko a răspuns:

Da click dreapta la grup si jos dai delete si ti se sterg toti

| mihai777 a răspuns:

Tresa ii stergi cate unu casa mearga stiu ca o sa dureze foarte mul ca 931 da numai asa merge

| anda1313 a răspuns:

Da-mi mie! Ii primesc pe toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge pe rand, unu cate unu