| CookieTsang a întrebat:

Deci am primit de curand un calculator pentru ziua mea dar cand sa ma loghez pe facebook imi apare mereu eroare.
Ce sa fac? Adica am nevoie sa intru si ajutati-ma plz.
Odata cand nu prindeam net m-am tot uitat la chestiile din comp si scriia ca am instalat o chestie Boost for Facebook.Credeti ca poate fi si din chestia asta?

plz

Răspuns Câştigător
| biabeautiful a răspuns:

Da s-ar putea si mie mi-a aparut prima oara eroare si din cauza anului in care m-am nascut fiindca era prea mic si am pus anul 1990 si m-a lasat ca mi-a aparut eroare schimba anul si vezi daca merge