| LevBestCont a întrebat:

Deci am reusit in cele din urma sa fac rost de PES 2011 l-am instalat si cand am dat play aparut o fereastra am dat NEXT dupa care a spus sa scriu un cod cred si deasupra aparea un cod si cred( nu stiu sigur ) ca acela este codul ce trebuie scris dar am incercat si nu a mers va rog cine are jocul si i sa intamplata sa ma ajute va rog

2 răspunsuri:
| LevBestCont explică:

Du-te ma si culcate te oftici ca nu ai primit funda du-te si te culca apropo i-am dat de cap

| GabyEminem_7200 a răspuns:

Ba baiatule eu ce sa-ti fac daca tu nu l-ai downloadat de pe site-ul care ti l-am zis eu.Sa-ti fie de bine!