| AxelBlaze69 a întrebat:

Deci am un creion 2.0 de la rotring.si nu mai ascute ascutitoarea lui ce sa fac?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care ascutitoare? Baga alta mina.De 2.0.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Creionul rottring este folosit in cartografie (realizarea hartilor), il foloseam cand eram in facultate. Dar eu aveam din acela cu mina (cand se termina mina se inlocuia cu alta), nu necesita ascutire.

| Ho1 a răspuns:

Ascutitoarea e rea, incearca alta sa cumperi, la mine tot asa s-a intamplat.

| Myyy3 a răspuns:

Desfa creionul si vezi daca nu are ceva defect in el!

| AxelBlaze69 explică:

Sora mea mi l-a luat de la facultatea ei tot de acolo gasesc alta ascutitoare?