| Finzz a întrebat:

Deci am un id mai vechi si vreau sa vad pe cine mai am in el toti cei care stiu sa afle parole/sau sunt hackeri sa ma contacteze la id:florin_strongman

2 răspunsuri:
| vader a răspuns:

Toti hackerii sa vina la finzz!

| Anonymous485 a răspuns:

Hahaha da "Toti hackerii sa vina la finzz" Finzz cauti hackeri si nu gasesti, toti hackerii sa apeleze la tine? poti avea cei mai tari hackari din lume, in fata uriasului Yahoo nimeni nu poate face nimic;), e prea tare, pentru a fi spart, sau tu crezi ca exista vreun program, care aventual dai hack password si iti apare parola? am stat o saptamana zi de zi, doar doar gasesc ceva vulnerabilitati la serverele Yahoo, dar, sunt aproape irezistibile si imposibil de spart, am spus aproape, dar, tot ce e facut de mana omului, poate fi modificat :), deci lasa-ti porcariile cu spart-ul de parole de mess, ca nu merge, pune-ti mana sa invata-ti, si face-ti scam-uri, si asa reusiti sa luati parole de mess, dar in nici intr-un caz, sa le sparge-ti;)... bafta multa, ca aveti nevoie de ea
www.caransebesstiri.ucoz.net, da-ti o fuga, nu dureaza mult :)