| likeabosssssssssssssss a întrebat:

Deci, am vreo 2 prieteni in Barn Buddy care imi fura recolta (am caine si are de mancare mereu).
1. Pot sa sterg prietenii din Barn Buddy (sau ce pot sa fac sa nu mai fure)?
2. Cum fura daca am caine?

Răspuns Câştigător
| WhiteRose a răspuns:

Poti sterge prietenii prietenii de la hi5 si ei nu mai apar in lista de la Barn Buddy, cineva mi-a spus ca lor inca le apari dar mie nu mi sa mai intamplat sa ma mai fure nimeni dupa ce l-am sters

Poti da si casele la o parte de pe plantatii, au gasit ei tot felul de metode pentru a furalaughing dai la ferma ta Quality si low si la ferma acelui vecin Quality si high si ii dispare casa de pe plantatie

Nu stiu cum fura daca ai caine, am aflat recent ca dau data la PC cu o zi inainte si fac astfel cainele sa nu mai aiba mancare, dar eu n-am verificat inca informatia

Sper ca am fost de ajutorbig grin

12 răspunsuri:
| RoooneyThePuf a răspuns:

Nu stiu?big grin

| Anna_3775 a răspuns:

Nu stiu cum fura, dar poti sa iti pui hambarul si cotetul peste plante, si numai au cum sa fure. Pe mine m-a invatat un prieten, e tare eficient big grin. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratzilor joc barn buddy de vreo saptamana si am descoperit multe chesti deci sa va ajut daca vrei sa furi cu caine mergi la ferma de la care vrei sa furi si schimbi data la pc cu o zi inainte si dupa aia ai timp cam 20 sec sa furi ce e copt vezi ca se vor coace aproape toate nu incerca sa le furi ca ti se va bloca temporar ferma,,,winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratzilor joc barn buddy de vreo sapt si am descoperit multe chesti deci sa va ajut daca vrei sa furi cu caine mergi la ferma de la care vrei sa furi si schimbi data la pc cu o zi inainte si dupa aia ai timp cam 20 sec sa furi ce e copt vezi ca se vor coace aproape toate nu incerca sa le furi ca ti se va bloca temporar ferma ,,,winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa anna ca nu e deloc eficient! cel mai bine e sa ii stergi ca prieteni!happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune casele peste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine nici cum ce-l mai bine sa iti stangi recolta la timp...se poate fura si cu cainele si cu ferma pusa pe plantatzie... apesi tab pana apare o casuta galbena pe lista cu prietenii dai enter ascunzi cainele fara sa dai ok si furi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cum se poate fura si daca ai caine si daca pui casa peste e o smecherie faina da nu va spun tongue fiecare zii fur cam 700000hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi]

iti fura mata ca mintiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tab si cu enter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti fura pentru ca exista o metoda prin care se poate fura si daca ai caine.si daca vrei sa-i stergi da clik pe el si o sa-ti apara un chenar dai x("x" este intr-un rotund rosu)iar apoi dai remove si gata ai scapat de ei big grin