| Robeert a întrebat:

Deci astazi am deschis pc imi da eroare ca trebuie sa instalez windowsul bag cd'urile originale de la windows deci nu citeste nimic.Am luat cd romu de la alt pc l'am inlocuit cu asta pe care il aveam in pc ca poate era de vina cd romul, dar nu citeste nici cu asta pur si simplu nu citeste. ajutati-ma

1 răspuns:
| devil00319 a răspuns:

Cred ca nu e bun nici Cd-romu ala pe care l-ai schimbat deoarece ar fi trebuit sa mearga dar nu merge eu zis sa intrebi un specialist sau un om specializat in chestii de genu asta