| Anonymus3000 a întrebat:

Deci azi niste copiilasi au scapat o minge de fotbal la mine in curte si mi-au cerut-o si le-am zis ca a spart-o cainele da nu e adevarat am luat-o eu laughing acum nu vreau critici cu nu e bine ce ai facut etc laughing vreau sa stiu ce sa ii fac la minge sa nu mai fie de recunoscut de vopsit nu am vopsea laughing da am niste marcare da nu stiu daca va merge straight face deci voi ce sugestii aveti ce sa ii fac la minge ca sa nu isi dea aia seama ca e a lor

Răspuns Câştigător
| theGazetteVortex a răspuns:

Eu zic sa incerci cu marcarelewinking, si app, bravo pentru faza cu copii, asa le trebuie, nici eu nu ii suport cand se joaca cu mingealaughing

5 răspunsuri:
| laviii a răspuns:

Sa mergi sa le`o dai inapoi
nu te mustra constiintaraised eyebrows sau esti deja onisnuit cu asta (e doar un fleac nuoh go on?)? dezastru
mi`e mi-ar fi rusine sa ma intrebi ce sa faci sa nu o mai reconasca.
inapoiaz`o e cel mai binehappy

| StubblyTooth a răspuns:

laughing huooooo laughing mama cat am ras in seara asta, ce sa-ti zic, incearca sa o vinzi la altul

| ea_6589 a răspuns:

Scuzati-ma ca ma gan poti incerca cu marcarelee insa dc nu ii suportati cand se joaca cu mingea? Voi nu ati fost copii? Voi nu va jucati cu mingea?

| Anonymus3000 explică:

Nu am zis ca nu ii suport dar am nevoie de minge rolling on the floor

| theGazetteVortex a răspuns:

Eu nu ii suport ca is sacaitori [prea sacaitori], si nu, nu ma jucam cu mingea cand eram mica, nici cu papusile nu prea ma jucam eu si totusi is fatalaughing