| Anonymus3000 a întrebat:

Deci azi niste copiilasi au scapat o minge de fotbal la mine in curte si mi-au cerut-o si le-am zis ca a spart-o cainele da nu e adevarat am luat-o eu laughing acum nu vreau critici cu nu e bine ce ai facut etc laughing vreau sa stiu ce sa ii fac la minge sa nu mai fie de recunoscut de vopsit nu am vopsea laughing da am niste marcare da nu stiu daca va merge straight face deci voi ce sugestii aveti ce sa ii fac la minge ca sa nu isi dea aia seama ca e a lor dau funda

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

1) foloseste emoticoane.si nu mai scrie laughing, straight face.etc
2).stii ca daca e sa isi dea seama iti vor sparge capul nu :? ...eu asa as face...

| Intruder19 a răspuns:

O tii undeva cateva luni si dupa o sa uite de ea

| ombladon a răspuns:

Se ****..."laughing"'straight face" si app marcare? laughing cat costa mingea? era chiar asa scumpa?

| ombladon a răspuns:

Si app ai grija unde te joci sa nu o dai in curtea cuiva si dupa, sa intrebe si ala acelasi lucru...cum sa o "vopseasca' laughing

| BlackRose08 a răspuns:

Pai in primul rand. stiu ca nu vrei critici. dar tie ti-ar fi placut sa fi in locul lor? Ma rog...
Nu prea o poti vopsi. ca se duce vopseaua. eventual poate daca o lasi la uscat mai multe zile.
Poti incerca mai multe metode. succes...

| Gargaritza_4806 a răspuns:

Ce al naibii estirolling on the floor))

| Frelix a răspuns:

Ba uh mi-ai luat mingea?