| anonim_4396 a întrebat:

Deci, ca se apropie foarte repede vremea sarbatorilor, o sa organizez un concurs.
Tema: Mos Nicolae, Cracinul sau Revelionul?
Fiecare voteaza cum vrea, Eu voi numara voturile, si voi da castigatorul.
Pentru utilizatorii de pe site-ul desenaori.ro, am un concurs cu alta tematica.
Gasiti mai multe pe profiliul meu komy-love.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si o sa votez si eu :Revelionul:pentru ca bem si dansam pana la ziua. laughing
A si am uitat sa-mi spuneti de ce voati, ca de exemplu eu.

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Revelionul

| anaanitaa a răspuns:

Revelionu. bautura si buriceala pana dimineata laughing)

| Mih4IxD a răspuns:

Revelonul. Ca stau pana dimineata sa beau si sa joc cs laughing

| coliflor a răspuns:

Mos Nicolae pentru ca am bocancii incapatori, e si sfantul meu si stiu ca cei din familia mea nu sunt zgarciti, suficient nu?

| anutza a răspuns:

Revelionul - e cumpana dintre ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana acum Revelionul este in frunte cu 5 voturi. Un singur vot pentru Mos Nicolae