| NimeniAlta a întrebat:

Deci cine imi poate spune cum se numeste filmul asta? Este vorba despre o femeie care avea o fata si si-a ucis sotul pe motiv ca o batea. Femeia a intrat la puscarie iar fata a fost data spre adoptie. Fata avea parul lung si blond si atunci cand a fost adoptata de o familie si-a taiat parul si l-a facut negru si si-a pus pierce-uri in ureche si chestii de genu.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

White Oleander-Dragoste otrăvitoare? http://www.youtube.com/watch?v=An6T_66uHLI