| ℓσяєภยş a întrebat:

Deci, cineva mi-a blocat o pagina de facebook. Dupa doua saptamani s-a deblocat, dar imi cere nu stiu ce "secure your >account"-to finish securing your account, you'll need to answer a few questions and change your password. For your protection, no one can see you on Facebook until you finish.

Am incercat sa fac ce mi-a zis acolo, dar nu am reusit sa intru pe cont.Ce sa fac ca sa pot intra pe cont?

Cel mai bun si explicativ raspuns primeste FUNDA!

[Scuzati categoria daca nu e buna.]

1 răspuns:
| Stalievus a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la cateva intrebari, ca ei sa se asigure ca nu esti spam-er...
Te descurci?