| 3my098 a întrebat:

Deci eu joc tanoth.ro Si dupa mine e super fain (Gen gladiatus, the-west)
Si as vrea sa va invit si pe voi sa jucati pe lumea 2 http://s2. tanoth.ro/? invite=karacea

Doar trebuie sa intrati pe site sa va faceti cont pe lumea 2 Si sa jucati:D
Daca vreti puteti veni si in alianta mea.Si daca va ataca cineva am eu grija de el.

Deci ce ziceti Jucati si voi?
Primul care sia facut cont si joaca pe lumea 2 Are fundita mare :X

3 răspunsuri:
| robert123 a răspuns:

Eu am cont pe lumea 2 si am niste intrebari poti avea 2 parteneri?
si dupa tine care este cel mai bun partener

| YesViRginia a răspuns:

La ce te ajuta acei parteneri?

| Lupusor_Florin_Adrian_1998 a răspuns:

Poti avea si mai multi, 1 il faci la lvl 15, al doilea la lvl 30, 3la lvl50...si tot asa