| Asami a întrebat:

Deci habar nu aveam unde sa postez asta, deci o pun aici. Deci: Va pricepeti vreunul in Photoshop? Ca eu sunt muci. Poate cineva sa-mi puna pe o poza cu mine un cap din ala draguu' de tigru flocos? Va dau eu ambele poze. Daca e ceva, imi lasati numele de facebook pe privat, sau la comentarii si vorbim dupa.

1 răspuns:
| Callexus a răspuns:

Buna! Eu ma pricep in Photoshop dar nu am facut vreo poza de genu' acela. Sfatul meu este sa te uiti pe youtube sau, daca ai o poza cu capul unui tigru flocos o poti pune peste capul dau.Cum faci asta? Pai...dai copy paste sau extragi poza intr-un layer nou si o selectezi(ii pui "granitele") si o pui peste capul tau.Nu o sa iasa cine stie ce dar o poti modifica desenandu-i ceva pe la gat sau folosint anumite pluginuri. Sper ca ti-am fost de folos.