| Marrriaaa a întrebat:

Deci. Hello TPUbatting eyelashes. o intrebare. :d. Vreau sa-mi spune. ti cu ce va ocupati timpu, cum va distrati voi?! Ca eu una ma plictisesc :-&.
Bine, acum e si scoala, neah oh go on, dar totusi, scoala-teme, scoala-teme, ceva noulove struck.
Funditabatting eyelashes
:d

Răspuns Câştigător
| l0riiii a răspuns:

Pai eu : sun o prietena si ii spun : hai sa facem ceva 1. sa iesim afara... 2. sa vi la mine sa ne jucam ceva. 3.sa vi la mine sa ne uitam la un film[sau sa te uiti singur] 4. sa descarci un joc pe ceva. 5. intri pe google si scrii : jocuri anti plicti [crede-ma.sunt mirifice]. sau lucruri plictisitoare.sa iti faci curat in camera sa iti faci tema.sa citesti o carte. daca nnu. poti sa intri pe tpu.sau pe net sa citesti bancuri.sau sa asculti muzica.big grin

te pupbig hug
pa, pakiss

7 răspunsuri:
| analia0103 a răspuns:

Stai mai mult pe TPU!winking

| roxanikaroxanne a răspuns:

In timpu` liber ies in oras, dansez, cant depinde si de ce iti place sa faci

| lolly_3072 a răspuns:

Pai eu stau pe TPU, fb si cateodata h i5, plu ore in sir pe la tel, seara ma apuca probatul hainellor pentru a 2'a zi si probabil o manichiura cevalaughing
sau.ies pe afara cu veciniilaughingchiar daca au 20 si eu nulaughing
sau. vb pe TPUsmugsau pup, lolysmug

| Nicole a răspuns:

Salut,
7:30 -desteptarea
8:15- se incep orele
13-14- se termin orele + 1 ora teatru ( sunt in gimnaziu cu profil teatral)
15- merg la bazin
16- ajung la locul destinatiei
19- ajung acasa
apoi una alta si cu mare greu imi gasesc timp pentru lectii, dar a sta la pc nici nu mai spun, iar de timp liber. mai bine tac big grin... ehh sad

Sunt inotatoare si practic antrenamentele zilnic...

Phe... tiam scris orarul a 5 zile din saptamana ( se repeta).

Bafta :X

Tu cu ce te ocupi toata ziua?

Fundita?:X

| Aaa_2177 a răspuns:

Apucate de un sport. e un lucru care te relaxeaza si te si mentine sanatos. daca nu ai dispozitia necesara pentru a face sport gasesteti prieteni care ies des in oras si du-te la biliard, bowling sau poate mergeti chiar la o cofetarie. poti sa te duci la piscina sa te balacesti cat vrei sau sa te duci in alte locuri de agrement din orasul tauthinking

| DonCorleone a răspuns:

Deseneaza compune poezii gaseste-ti un sport anume care sa-l practici...
citeste iesi afata cu prietenii la un suc
vizioneaza filme sau desene amuzantebig grin
sunt o multime de lucruri happy
funditabatting eyelashes?

| bangau91 a răspuns:

Cand e vb de plictiseala nu ai chef de nimic. te plictisesti de absolut totwinking