| Loola_4761 a întrebat:

DEci.hy TPU vreau si eu statusuri de genul " am trecut prin prea multe sa imi mai pese" sau. " cand viata ma injunghe oricum merg mai departe. nu'mi mai pasa" funda:X

3 răspunsuri:
| vanillakidd a răspuns:

Ia-ti versuri din ceva melodii.
gen` nane, arsura, mecena, maximilian, spike...
cauta o melodie care sati placa. si cauta printre versuri...

| sashaclara a răspuns:

"Gandeshte Liber, Nu T Lasa Influentzat, Nu Lasa P Altzii Satzi Bage Idei In Kp... Altfel Vei Fi Controlat, Manipulat, Folosit, Si P Urma Arunkt..." scuze ca e scris asa, mi l-a dat o prietenahappy

| UnNaMeD123 a răspuns:

Cauta pe www.statusuri.ro