| privat_7654 a întrebat:

Deci intrebare : nu stiu cum sa spun da crec sunt un piroman mai miclaughing am 14 ani juma si nu ma pot stpanii sa rad lucruristraight face in special hartiilaughing, la scoala in ora de franceza am aprins o foaie de hartie fara macar sa-mi dau seama crec is bolnavstraight face lumea spune ca sunt un piroman nebun... a da si mai mentionez ca mai demult am dat foc la scuteru lu fratemiurolling on the floorhelllp

Răspuns Câştigător
| luckyluke a răspuns:

Stai departe de brichete laughing Si de cutiile cu chibrituri rolling on the floor

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Stii proverbul: Cine fura azi un ou, maine va fura un bou!
Se poate aplica si apucaturilor tale.
Nu astepta pana iti aprinzi casa, consulta repede un psiholog.

| Daria a răspuns:

Ti-asa recomanda un pshilog.Lucruri de genul astea nu trebuie neglijatelaughing

| Xonia a răspuns:

Psihologu te asteaptalaughing

| shtephie a răspuns:

Esti nebun laughing
Stapaneste-te!
Du-te la un psiholog sau mai degraba psihiatru! happy

| botafogo a răspuns:

Esti nebun de legat

| iasminhappypills a răspuns:

Vai de viata ta! Las' ca o sa treca, treci prin una multele din faze ale vietii, care se desfasoara intr-un fel sau altul durand mai mult sau mai putin, iar daca u crezi ca esti piroman, cu timpul vei invata sa te abtiiwinking

| privat_7654 explică:

Rad->ard pardon