| anonim_4396 a întrebat:

Deci...mereu ma framanta aceasta intrebare cand visez cateodata visele tin 5 min intelegi doar 5 min si cum adica noaptea trece in 5 min nu inteleg deloc intr-o noapte in care visez numai 5 min noaptea tine 5 min

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

Noaptea nu tine 5 min...Si nici visul, doar ca asa pare.Un vis poate sa tina si 5 ore si sa ti se para ca a tinut 1 min.Nimeni nu poate sti cum de se inampla asa ceva...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Visul tine de fapt cel mult 10 secunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Funda love struck

| ruxi_7770 a răspuns:

Nu nu tine 5 minute dar timpul trece repede canda dormi. Ti se pare ca sunt 5 minute dar intre timp mai si dormi...