| mY-MuM-OverMediCateS-m a întrebat:

Deci: mi-am facut o tema pentru hi5 pe hi5 profile generator. Dupa ce am terminat de facut tema mi-a aparut un cod si acel cod trebuie sa-l pun undeva pe hi5 pentru a putea sa setez tema, dar problema e ca n u stiu unde happy. Ma poate cineva ajuta?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Lasatunumele a răspuns:

La about me, sau interesebig grin
Dar acum oricum nu o sa iti mai mearga, pentru ca de vreo jumatate de an hi5-ul s-a transformat in beta, si nu mai primeste skinuribig grin