| sergiu1234star a întrebat:

Deci reau sa merg la un prieten,dar,mama lui nu cred ca-l lasa.ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Fallen4Angels a răspuns:

Nu poti face nimic daca mama prietenului tau nu vrea sa poftesti la ea in casa. Poate ai nimerit intr un moment prost sau familia se confrunta cu ceva destul de rau de nu te poate primi in casa ori poate prietenul tau nu vrea sa intri la el in casa si i a zis mamei sale sa iti zica ca nu poti veni.In principiu nu poti face chiar nimic, nu te poti autoinvita in casa aceea.

| Neworder21 a răspuns:

I-a niste lectii de psihologie,
astfel gasesti mai usor limba comuna
cu acea persoana

| anabellafeonix a răspuns:

Intreaba-l

| crisspups a răspuns:

Eu cred ca daca mama are dispozitie buna poti sa vb cu ea frumos si se va rezolva