| Sოﺁℓε a întrebat:

Deci scuze daca am cam gresit cateoria dar am o problema.
Cand mi-am facut id-ul mi-am pus intrebarile secrete la nimereala si nu le mai stiu. Am obiceiul sa-mi schimb cam des parola la mess si acum vreo 3 saptamani mi-am uitat-o.Acum mi-am amintit-o si vreau sa imi schimb intrebarile secrete in caz ca o mai uit. Deci. cum le schimb?

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Messenger --> acount info. introduci parola si o sa te bage intr-o pagina cu multe linkuri si butoane. cauti acolo intrebarile de securitate si dai sa setezi altele.

1 răspuns:
| lrls a răspuns:

Nu sunt sigura ca le poti schimba. ar fi trebui sa le notezi pe o hartie. poate ar ajuta daca ti-ai face alta adresa de mess. Poate atunci ai nota toate datele, dar daca nu vrei asa nu mai schimba parola asa de des sau noteazo cand o scrii.bafta!