| Romelya314 a întrebat:

Deci stau cu prietenul si nu stim ce sa facem impreuna (nu va ganditi la prostii, ca am facut deja)laughing. Ma ajuta cineva cu ceva idei de petrecere a timpului liber, ceva jocuri multiplayer pe net sau ceva interesant de facut; fara filme, mancare, curateni, fara chestii banale. AM nevoie de ceva nou... Fundabig grin

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Sa te joci de-a mama si de-a tata laughing

| DrunkenRat a răspuns:

Joaca multiplayer daca iti place... dar nu pe net.

| ndc a răspuns:

Ati facut deja prostii? Bun, mai faceti o data.

| axeldavid a răspuns:

Cauta pe net cartea kamasutra, e in multiplayer si promit ca nu o sa va plictisiti. distractie placuta!

| Alanda18 a răspuns:

Paai stiu ceva jocuri cu saruturi daca iti convine :-p
Doar cu Limba

Jocul acesta este exact opusul celui precedent. Ca regula generala.nu aveti voie sa folositi buzele deloc, ci doar VARFUL limbii. Folositi varful limbii pentru a va juca cu limba celuilalt, nascociti forme diverse, desenati obiecte cu varful limbii, si amuzaati-va de diferitele miscari pe care le faceti impreuna. Puteti chiar sa incercati sa va "alergati" oarecum. unul din voi sa incerce sa atinga varful limbii celuilalt cu limba lui.iar celalalt sa se fereascalaughing
Jocul cu Guma de Mestecat.

Pentru acest joc. aveti nevoie bineinteles de o guma de mestecat…(orbit fara zahar de preferat – protejeaza impotriva cariilor)
Unul din voi mesteca guma putin dupa care incepeti sa va sarutati. scopul jocului este sa va luati guma unuul altuia fara sa folositi dintii…doar buzele si limba. Puteti folosi un ceas si sa tineti scorul. 1 minut pentru fiecare sa incerce sa smulga guma celuilalt, de exemplu.iar cine ajunge primul la 10 sa primeasca din partea celuilalt un premiu pe care vi-l stabiliti voihappy
Cuvantul Secret.

Asta e un joc care imi place extrem de mult pentru ca accentueaza senzatia de "noi vs restul lumii". Pe scurt este vorba de o conventie pe care o stabilesti cu tipul cu care esti, ca atuunci cand in jurul vostru se pronunta un anumit "CUVANT" voi sa va sarutati. Cuvantul respectiv trebuie sa fie destul de obisnuit, sa fie folosit des in conversatie…dar nici chiar atat de des pentru ca ar disparea farmecul jocului (de exemplu EU sau TU sunt cuvinte care se folosesc de 10 ori pe minunt).
De exemplu:sunteti la o petrecere si aveti cuvantul secret `melodie`. Cand cineva striga "pune si tu melodia aia cu etc" voi va sarutati. Taare nu?happy
Eye Contact

Asta e un joc destul de intalnit. Stati unul in fata altuia pe cate un scaun cat de seriosi puteti. Priviti-va in ochi. Cel care clipeste sau zambeste primul trebuie sa il sarute pe celalalt.
sper ca te-am putut ajutahappy

| Romelya314 explică:

De mare ajutor ati fostoh go on
Altceva?