| campeannelu a întrebat:

Deci,, webcam nu merge,, daca vreau sa ma vad pe mine merge dar cind dau sa ma vada altcineva nu ma vede persoana respectiva...

11 răspunsuri:
| adygaju a răspuns:

Pai trebuie sa iti de-a accept persoana respectiva dupa ce l-ai invitat sa-ti vada web cam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu te vezi, inseamna ca la tine e instalat corect. Trebuie sa vada el ce probleme are.
Pe ceilalti ii vede? Sau nu vede pe nimeni? Pe tine te vad ceilalti? Sau el e singurul care nu te vede?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai rezolvat?
am aceeasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti tv tuner si de aceea poate nu va merg web

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
am si eu o intrebare straight face. instalez webu. zice ca e instalat... da purs simplu nu merge. ma poate ajuta...cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ne vede alt cineva pe web

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce dati la web dati sus la file >preference>camera source si selectati de acolo camera we ...acolo poate sa fie si altceva cum ar fi tv tuner Fake webcamwinking

| zuzukaeu a răspuns:

Asa patesc si eu. Pe primul id care l-am avut merge, dar pe altele nu

| campeannelu explică:

Tot eu,, dar vizavi de intrebare este ca persoana respectiva mi-a dat acceptul si tot asa vede

| campeannelu explică:

Nu ma vede nimeni decit eu,, am schimbat USB-urile, am instalat webcam dupa instructiuni,, cel cu care vreau sa ma vad imi da acceptul dar tot negru vede,,,,,

| campeannelu explică:

Eu am reusit sa fac webcam sa mearga dau raspunsul referitor la problema pe care am avut-o eu,, deci