| Stephani404 a întrebat:

Deja m-am cam plictisit sa ies afara cu prietenii petru ca toata ziua stam si frecam menta, iar de plictiseala toata lumea se joaca pe telefon.
Va rog dati-mi si mie niste idei de jocuri care se pot juca in mai mult de 4 persoane, afara intr-un parc, in afara de V-ati-ascuns-elea, baschet, fotbal, Flori fete sau baieti...
Va rog mult! E URGENT!

Răspuns Câştigător
| rotwath123 a răspuns:

Unul este punctul(like a boss) unu e virgula(el trebuie sa nu fie prins de punct ceilalti is literele daca va atinge punctu ati iesit puteti sa va aschundeti sa fugiti sa va distrati daca punctu spune PUNCT ati chastigat.

5 răspunsuri:
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Puteti sa va jucati carti, cruce sau septica, sa mergeti la un biliard, table, remi

| rotwath123 a răspuns:

Leapsa,vrajitorii, punct virgula
Si *, tras la tinta luati o sticla si o piatra si incercati so doborati daca aveti tel cu touch si android puneti-va shadowgun:deadzone si jucativa toti sper ca. Tiam fost de ajutor happy

| Stephani404 explică (pentru rotwath123):

Cum se joaca punct si virgula?

| rotwath123 a răspuns (pentru Stephani404):

Unul este punctul(like a boss) unu e virgula(el trebuie sa nu fie prins de punct ceilalti is literele daca va atinge punctu ati iesit puteti sa va aschundeti sa fugiti sa va distrati daca punctu spune PUNCT ati chastigat.