| BLURREDLINES a întrebat:

Demi sau Selena? Motivati raspunsul xD.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Selena-imi place rolul ei din Wizards of Waverly Place si imi place si muzica ei. Cel putin single-urile...
De la Demi nu imi place nicio melodie, dar niciuna. sad
Macar am raspuns sincer... big grin

11 răspunsuri:
| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Amandoua tongue motiv nu dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena. e mult mai frumoasa si mai finuta love struck happy, decat ranjita aia de demi rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena este mai mica avad decat 18 ani si nu cred ca are atatea fite precum demi si demi e ft draguta dar eu o prefer pe selena.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Selena-e mai frumoasalove struck si arata mai bine ca Demi.

Răspuns utilizator avertizat
| katrin7727 a răspuns:

Selena pentru ca dmi ar gura aia mare

Stefan
| Stefan a răspuns:

Selena Gomez mi se pare mai buna, este mai draguta, talentata si canta super.

| Nicolelenaa a răspuns:

Amandoua plus miley cyrus (chiar daca e de varsta ce selena e mult mai matura decat amandoua si nu prea mai are legaturi cu disney ) dar miley cel mai mult
demi si selena sunt cam la acelasi nivel pentru mine dar parca putin mai sus demi :X

| patry_6809 a răspuns:

Is faine amandoua dar selena e superba

| lovepuppy a răspuns:

Demi