| thebuterfly a întrebat:

Descrieti viata in cateva cuvinte... dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

O comedie cu actori talentati sau mai putin talentati, care-si joaca rolul sau care il interpreteaza.Cine este autorul, cine ne aplauda...mi-as dori sa aflu intr-o zi!

5 răspunsuri:
| diamar a răspuns:

In viata trebuie sa ajuti,ca sa fii ajutat, sa respecti, ca sa fii respectat si sa multumesti ca sa fii multumit.Viata este frumoasa si merita traita...Viata este un dar, cel mai important dar...

| Madalina066 a răspuns:

Viata e frumoasa, daca stii sa o traiesti!

| D3iDEI a răspuns:

O familie in care sa nu existe vreodata certuri...

| MacMac3 a răspuns:

Afectiune,dragoste,fericire,satisfactie,vis,iluzie,protectie,grija impreuna cu deznadejde,ura,ranchiuna,tristete,singuratate,orgoliu, mandrie, momente grele peste care multi trec si pot spune ca au trait. happy

| Ralucutza a răspuns:

Viata? O succesiune neintrerupta de evenimente care ne maturizeaza, extrem de sensibila la tot ce e in jur, asemeni unui pericol iminent. Singura posibilitate de a trai fericirea prin comparatie cu tristetea. Unica sansa de "a fi viu", asumarea riscurilor si acceptarea faptului ca binele va fi intotdeauna descris prin opozitie cu raul. Mai exact: ca sa razi, trebuie sa stii ce inseamna sa plangi; ca sa fii in extaz trebuie sa fi avut macar un moment de disperare.