| Bastar a întrebat:

Despre 4story Ro. deci primul meu joc pe care l-am jucat a fost 4story. apoi m-am lasat de el si m-am apucat de metin2. dupa aceea m-am lasat de metin2 si m-am apucat ear de 4story.prima oara cand l-am jucat cineva mi-a dat un hack pe mess si mergea era genu ala cu patratelele rosii si cand dadeam clic pe ele functiona functia ceruta. ex:invisible era rosu am dat pe el si sa facut verde si apoi eram invisibil. dupa ce m-am apucat iar de 4story cand il deschideam aparea ceva un scut scriea in engleza ceva de hack protection for game si apoi nu se mai vedea ca era mic.intrebarea mea este de ce ma scoate din joc cand dau pe patratelele rosii ca inainte mergea si de ce nu face nimic uneori cand dau pe ele (ar trebui sa se faca verzi ca sa functioneze) si de ce imi apare un mesaj care dispare repede nu pot citi dispare prea repede si e in engleaza.am apucat sa citesc un cuvand administrator. daca cineva joaca 4story sau daca cineva se ocupa cu hakuri sa-mi zica si mie pentru ca nu pot creste deloc fara hak mersi mult.

6 răspunsuri:
| LucianCV a răspuns:

Pai da...este hack shield de la elite pvpers dar s-au modificat hackurile si merg(cel putin pe metin, nu stiu sigur pe 4 story) dar iti recomand sa lasi hackurile si sa te joci cinstitbig grin.

| PaduraruAlin a răspuns:

Pentru ca a fost introdus Hack Shield si nu mai poti folosi hackuri.be correct, be yourself!winkingLasa hackurile si treci la munca tongue

| DincoloDeRai a răspuns:

Copii de 10 12 ani care nu au ce sa faca...straight face toata ziua hack hack hack...nici sa scrieti corect nu stiti noobi phbbbbt

| HawKShoOteR a răspuns:

Poftim un site unde gasesti hack-uri functionabile de metin2ro : http://hackformetin2.wikiforum.ro/

| Tzigared a răspuns:

Daptongue si eu am patit la fel si cei 2 au dreptate... s-a instalat un hackshield care protejeaza 4storyul de hackari dar acesti ''hackari'' ink mai folosesc hackul.chiar am vb cu unu si mi-a zis ca exista un hack ca sa deblocheze antihackullaughing) si hackul se foloseste cu antihackul dar, ma rog nu ma int am lvl 65 arcas si nu mai folosesc hacktongue

| piroska a răspuns:

Imi zici terog parola de sters a caracterelor din metin 2