| Mariadolores a întrebat:

Despre cei vorba in "comorile pamantului" si daca minereurile alea sunt adevarate nu le vindem si facem bani laughing?

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Sunt adevarate. insa din forma bruta pana la forma finala pretul creste de vreo... 10000 ori.

| Kenny a răspuns:

Pietrele alea acolo pentru a atrage mai mult cumparatori si pentru a iti arata cam cum arata in realitate adevarata piatra.

| bestialu96 a răspuns:

Habar n-am despre chesti pretioase
doar un lucru e adevarat
pietrele alea "pretioase" sunt din plastic si silicon de 3 lei are si verisoaramea aia mica e de ***;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revista comorile pamantului ofera pietre roci roci si pietre (semi)pretioase REALE mentioneaza si in revista