| Galatz a întrebat:

Despre eutanasierea maidanezilor ce parere aveti? Ar trebui sa fie omorati sau lasati in pace?

Răspuns Câştigător
| varcolaccc a răspuns:

Cea mai buna soluție sa se voteze, daca majoritatea decide eutanasierea câinilor maidanezi atunci sa se supuna si minoritatea ca de aia e democrație.

34 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Atacul la persoana - cel mai convingator argument laughing

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Eutanasiere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SunnyDay88):

De ce vorbesti fara sa cunosti situatia? Tu crezi ca chinezii mananca orice caine bolnav? Sunt crescatorii specializate in domeniul asta, doamne atata minte ai si tu raspunzi cand habar nu ai de subiect.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca m-ati sters raspunsul. iubitori de dobitoace ce sunteti.

nu, nu am zis ca mananca orice lighiona bolnava. pentru asta se fac teste si carnea sanatoasa ca sunt sigura ca e se poate folosi. ce e rau, e rau prin urmare eutanasierea e bine venita.