| DeeDee007 a întrebat:

Deu unde pot face de monede BB la jocul de pe hi5 barn buddy v2?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand treci la level mai mare de obicei iti mai dau ei automat, sau le poti cumpara trimitand un mesaj de pe telefon, cu muuulti euro laughing

| Boniboon a răspuns:

Credite adica, sau ce? Pai ti le dau ei, din 5 in 5 lvl.

| CM7YRE a răspuns:

Apesi pe "Castiga credite" si dai click pe buy, sau faci level, ca altfel nu ai cum

| decs^^ a răspuns:

Poti sa-ti iei hi5` toolbar...
dupa vreo 2 saptamana de la instalare mie mi-a dat 1000 de monede hi5...
sh` le-am schimbat cu 42. 000 credite
Barn Buddy>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decs tu l-ai folosit zilnic sau doar cat l-ai instalat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Monedele BB le castigi prin obtinerea medaliilor. Trebuie sa plantezi o anumita floare sau leguma ce vrei. apoi iti zice,, Felicitari ai primit premiul recolta de X'' si iti da o medalie. Trebuie sa le faci pe toate pana ajungi la trofeu. Daca vrei sa vezi cat mai ai pana ajungi la el dai pe trofeul ala unde scrie,, Realizari''(Achievements). Sper ca te-am ajutat.