| madutzaa19 a întrebat:

Din ce cauza se blocheaza webu persoanei cu care vb pe mess? merge cateva minute si se blocheaza ce o avea?

4 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Sunt mai multe scenarii aici. unu banda de upload a persoanei mica, eroare de driver de camera, poate pune pauza si ar mai fi mai multe lucruri dar nu o sa stau sa le enumar acum

| Mihai03 a răspuns:

In general de la internetul tau sau al ei. Este de calitate prea slaba.

| Mihai03 a răspuns:

Nu poate fi decat de la net sau de la cei de la Yahoo. Daca nu mergea deloc atunci era de la webul ei, dar daca spui ca merge totusi. atunci e de la net sau de la yahoo

| madutzaa19 explică:

Pai amandoi avem net prin cablu acum si merge destul de bine, pana acum nu ne-a mai facut probleme