| Elena_6988 a întrebat:

Din ce oras este Adriana Tataru din emisiune burlacul?

Răspuns Câştigător
| AlecsandraG a răspuns:

Adriana Tataru este din Tecuci dar acum locuieste in Bucuresti.

2 răspunsuri:
| aLaLa a răspuns:

Venita din Tecuci, Adriana locuieste in prezent in Bucuresti, fiind studenta la Academia de Studii Economice. Considera ca cea mai puternica arma de care dispune sunt cei doi ochi verzi pe care-i numeste "privirea verde".

Pasionata de sport si fitness, bruneta merge des la sala si practica sau cel putin testeaza terenul pentru Tae Bo si K1.

| DrMeow a răspuns:

Galati