| Sua a întrebat:

Din ce oras esti? Iti place sau ai vrea sa stai in altul?

32 răspunsuri:
| catalin1948 a răspuns:

Sunt din campina, super frumos orasul meu

| godmusthateme666 a răspuns:

Buzau! happy Pot sa zis ca imi place smug

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Piatra neamt. m-am cam plictisit de el dar imi place;>

| PynkyYo a răspuns:

Mah, eu stau in Bucuresti...as prefera Paris, Berlin, New York. day dreaming
viselaughing))

| niky48 a răspuns:

Buna, sunt din Bucuresti si sincer as vrea sa stau undeva mai la tara simt ca innebunesc cu poluarea din Bucuresti...

| dhraqull a răspuns:

Sunt din Turda si as vrea sa ma mut in Stockholm sau Oslo.

Răspuns utilizator avertizat
| TpuFanNrUNU a răspuns:

Eu stau in bucuresti dar sincer tare as mult as vrea sa ma mut in Gura Humorului, un oras situat la 32 km in SUD fata de Suceava. Este un orasel micut dar foarte placut, unde ai ce vizita, ai cum sa te distrezi, si mai ales orasul nu este poluat mai deloc. Cunos acest lucru din faptul ca acolo am bunicii si in fiiecare an ma duc cate 2-3 saptamani.

Răspuns utilizator avertizat
| Sapphire a răspuns:

Sunt din Constanta. Hmm, asa si asa. As vrea sa stau in Bucuresti. love struck

NOname
| NOname a răspuns:

Timisoara si da, imi place.winking

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Eu sunt originara din Bucuresti, dar de ceva timp locuiesc in Stuttgart (Germania).
Nu pot sa spun ca imi lipseste Bucurestiul. Mie imi este dor de familie nu de locul unde am copilarit.
In noul oras m-am acomodat foarte repede, este mult mai civilizat si mai curat. Are foarte multe parcuri si locuri de joaca pentru copii, fiind o proaspata mamica acest lucru este important pentru noi.
Numai bine,

| cristiano93_5452 a răspuns:

Bucuresti! da imi place si aici vreau sa raman

| sfdshsnsa a răspuns:

Eu sunt din Constanta, si ador asta :X

| mgtow a răspuns:

Mairena del Aljarafe, as vrea sa revin in municipiul Sacele Jud. BV

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Eu sunt din Timisoara, dar daca ar trebui sa ma mut, as alege Cluj cred si in alta tara, as alege Germania, orasul Wildeshausen:-p

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Toate orase sunt frumoase dar orasul natal e preferatul meu.
ps:sunt din bucuresti

| Daviiiiiid a răspuns:

Oradea :X! e bine cand e iarna si vara :X.in rest as vrea sa stau in Barcelona, Spania :X. dar e bine si in Oradea. locuri de vizitat, locuri de joaca, magazine etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din Bucuresti si as fi vrut sa locuiesc in Sibiuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Braila, nu, nu imi place, as vrea sa stau in Sibiu sau in Constanta

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sunt din Tg.Mures si imi place orasul meu, nu as vrea sa stau in altul.

| Xonia a răspuns:

Tg-jiu, e bine, liniste
Dar as fi vrut sa stau in constanta, sa fiu mai aproape de marelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar din sibiu sunt si aici o sa mor cel mai frumos oras nu credeti faceti o vizita asi va convingeti

| Ana_3880 a răspuns:

Sunt din Pitesti si imi place. Este un oras frumos si nu m-am gandit sa ma mut in altul, dar cred ca la facultate am s'o fac:d... Tu din ce oras esti?

| madia a răspuns:

Brasov, frumos oras.
As vrea sa stau in Londra sau Miami laughing

| Razvan a răspuns:

Sunt din Tg-Jiu dar as vrea sa fiu din Brasovhee hee

| NuAmHabar a răspuns:

Sunt din IASI, si consider ca acesta este cel mai frumos oras.Doar asa considera fiecare, orasul in care te ai nascut iti place cel mai mult.

E in noi.winking

| Sua explică:

@Ana din Buzau

| rationality a răspuns:

Sunt din londra dar stau in ploiesti cand simt ca vreau sa imi revad famlia dar totusi stau de cand m-am nascut mai mult pe aici

| tequilla a răspuns:

Sunt din Botosani, si nu prea imi place orasul, dar nu stau decat in vacante il el, ca sunt student in Iasi, si e mult mai frumos acolowinking