| TruLaLa a întrebat:

Din ce pot sa-mi fac o matura pentru vrajitoare (de halloween) dau fundaaaaaaaaaaa)

10 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Probabil vorbeste pentru anul viitor.
Da tu nu ai o matura in casa?
Ia-ti un aspirator!

| Leocerba a răspuns:

Ce spui de ideea teribila sa-ti faci o matura pentru vrajitoare dintr-o matura.(de paie sau nuiele) Ce mare branza? o mai colorezi abstract cu vopsea, mai legi de coada ei un cordon, o esarfa dubioasa si GATA.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

A tercut holeweenu'

Răspuns utilizator avertizat
| DuDux3 a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Nu e adevarat

Răspuns utilizator avertizat
| DuDux3 a răspuns (pentru TruLaLa):

Fundapuppy dog eyes

| DuDux3 a răspuns:

Din crengi si frunze sau paie sau poti sa iei o matura normala

| abbiteiubeste a răspuns:

Dintr-o matura happy

| vreauhackuri2 a răspuns:

Ia o matura dar cu coada de lemn inveleste coada de lemn intr-o panza neagra. pune pe alocuri pe partea stufoasa a matri all si rosuu sper ca te-am ajutat