| nutzu' a întrebat:

Dintre cei care au fifa 10 ...va place mult... mie nu mi se pare cine stie ce... desi am avut mari asteptari de la fifa 10... incercati si pes 2010(bestial jocul) si astept pareri... cel mai bun comentariu ia 10(fundita).

Răspuns Câştigător
| m4them4tic a răspuns:

Sincer eu sunt fan PES.
Am jucat si FIFA, pana la 2007, insa ce a urmat dupa, mi s. a parut lipsit de chestii noi.Jocul nu a evoluat mai deloc nici la grafica, la gameplay nu mai vorbesc(e pur si simplu oribil, lipsit de realism). Fifa e un joc arcade, de aia se reusesc golurile acelea usoare cu doar o simpla apasare de tasta pentru sut.
In ceea ce priveste PES, totul e fenomenal la el. E simulator si asta spune totul despre gameplay.Grafica foarte buna e si ea prezenta.Pes 6 a impresionat prin gameplay, insa nu avea o grafica excelenta, dar totusi era buna. Urmatorul joc al seriei, PES 2008 a insemnat un plus de grafica care a devenit cu 2 clase peste cea din fifa.PES 2009 a fost si el bun si este in continuare.
Mai sunt putine zile si apare PES 2010 care, dupa ce am jucat varianta demo, sunt sigur ca va fi ceva senzational.
Din pacate FIFA s. a pierdut pe drum(varianta de PC vorbind, stim cu totii ca sunt diferente enorme intre FIFA pe PC si cea pe console).
JUCATI PES!

4 răspunsuri:
| Chuck a răspuns:

Cel mai tare joc din lume, irefutabil, magnific. Tot respectul, mi-as da viata si as investi multe sentimente pentru a castiga o fundita. Ma agit incontinuu (chiar plang, mai rau ca la titanicsad ), da-mi fundita ca ma sinucid crying(.
Jocul e tare, tu ori esti fotbalist? big grin Sa vedem care ti se pare cel mai bun comentariu si pot sa iti spun oficial daca esti sau nu. devil

| daniDeeDee a răspuns:

Terenul lasa de dorit. In rest il iubesclove struck

Fifa the best game ever love struck

| nutzu' explică:

Chuck...mai astept raspunsuri...nu acord fundita doar dupa 2 raspunsuri...

| fleshlight a răspuns:

irefutabil