| 123Julia a întrebat:

Doar copii sa imi raspunda.:
Am patru intrebari:

Va bucurati ca vine mosul?

Ce va doriti de la el?

Voi credeti ca exista Mos nicolae?

Răspuns Câştigător
| abdrei2012 a răspuns:

1.Da
2.In primul rand sanatate si multe bucurii
3.Da, exista

| 123Julia explică (pentru abdrei2012):

Si eu cred in el.si sunt foarte bucuroasa.

10 răspunsuri:
| OrdinaryGirld a răspuns:

1.Da normal
2.O caciulita, niste ochelari si ce mai vrea el sa-mi aducahappy
3.NU!rolling on the floor laughinghee hee

| DeepInDarkness a răspuns:

1.Mda, vrei sa spui parintiilaughing
2.nici nu stiu
3.Nup, tot parintii
Helloooo!

| FlorinaOnt a răspuns:

Cati ani ai?

| 123Julia explică (pentru FlorinaOnt):

| FlorinaOnt a răspuns (pentru 123Julia):

Da? atunci am inteles de ce ai pus o astfel de intrebare... oricum e mai bine sa ca ai tai sa creada ca tu inca mai crezi in mosu', dar numai pentru a'ti aduce ce iti doresti... oricum ar trebui sa stii ca nu exista, pentru a nu'ti mai face sperante degeaba

| stefan573 a răspuns:

1. Da.
2. Minge + placa video gx force
3. rolling on the floor, Cati ani ai? 10? 7? Maicatai' mosu!

Eu de la 12 ani nu mai cred, acum am 21.

| DenisejUSTmE a răspuns:

1.Da,foarte mult.laughingDar, nici el nu exista.Mos Craciun este un om, care lucreaza la primarie, si primarul cumpara cadourile si i le da Mosului ca sa i le dea la copii.
2.Un laptop mic.
3.Nu, nu exista. Sunt parintii tai.Ei, noaptea iti pun in /pe langa cizme cadouri.

| IoanaGabe a răspuns:

In primul rand is doar 3 intrebari laughingwinking
1.Nuuu!
2.Nimic!
3.Nuu! oh go on