| c0l0rFuLLSkY a întrebat:

Dorel si Mirel :))) Bendeac cel mai taree :x =)) Cui ii place? :D http://www.youtube.com/watch?v=Mc1CXppE5wM... Funda! :)

Răspuns Câştigător
| Freaky a răspuns:

Daca nu'ti place esti cel mai plictisitor om din lumee! Nu l'as da pe Bendeac nici pe 100000 de Brad Pitt sauuuuuuu( laughing ) de'a lu' Pattinson! laughing) cel mai bun.

5 răspunsuri:
| mmeee79 a răspuns:

Mie!laughing
sau, ori...
roscata
ce nas avea laughing)

| Rango a răspuns:

Place mie mie mie

| Marijuana187 a răspuns:

Darolling on the floor sunt penale! cele mai tari laughingrolling on the floor o telecomanda douaaa!?rolling on the floor

| Ana a răspuns:

Nuu stiuuu big grin
sunt tari laughing

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Nu stiu d`astea!laughingrolling on the floor