| Mirela_7386 a întrebat:

Doresc sa aflu filme in care joaca SELENA GOMES in afara de magicienii din Waverly Place ca deja l-am vazut.

3 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Another cinderella story

princess protection program

| мαria a răspuns:

Wizards of Waverly Place: The Movie - O familie de magicieni (2009)... Alex Russo
Princess Protection Program (2009)... Carter Mason / Princess Mason
Another Cinderella Story (2008)... Mary
Wizards of Waverly Place (Serial TV) (2007)... Alex Russo
What's Stevie Thinking? (2007)... Stevie Sanchez
Brain Zapped (2006)... Emily Grace Garcia
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire (2005)... Julie
Spy Kids 3-D: Game Over - Spy Kids 3-D: Sfarsitul jocului (2003)... Waterpark Girl

| OHmyGosh a răspuns:

Multeee...
-Barney & Friends(dar vezi ca avea 7 anisori si serialul e pentru copii mici)si are rol principal
-Spy Kids:Game Over(rol secundar)
-Brain Zapped(rol principal)
-Walker Texas:Ranger(rol secundar)
-Suite Life Of Zack & Cody(rol intr-un episod)
-Hannah Montana(rol in 3-4 episoade)
-Whats Stevie Thinking
-Tinker Bell
-Wizards Of Waverly PLace(te asigur ca nu ai vazut toate serialele.eu sunt la sezonul 4, episodul 12)si are rol principal 3 ani(cat tine)
-Princess Protection Program(rol principal)
-Wizards Of Waverly Place(stiu.scz ca l-am mai pus)rol principal
-Arthur Et La Vengenace The Maltazard(principal...e "printesa Seleneia"-voce in film)
-Sonny With A Change(rol intr-un episod)
-Arwin!
-Horton Hear A Who!
-Splish! Splash!(un episod foarte important din "bAney 7 Friends",mai lung)
-Puppy Love
-Happy U year
-Stop! Go!
-Ramona and Beezus(rol principal)
-Monte Carlo(are rol principal,dar inca n-a aparut)
Scuze ca n-am scris rolurile la toate, insa sunt multe si vezi ca sunt si seriale, si filme.
-