| VeVoVuMen a întrebat:

Doresc si eu o parere de la un fotograf profesionist sau de la cineva cu cunostinte in domeniu. Ce aparat foto recomandati la pretul de aprox. 2000 lei (20 mil.)? DACA PUTETI argumentati big grin funda*

2 răspunsuri:
| Freky a răspuns:

Panasonic Lumix DMC-FZ100 este destul de bun! are claritate f buna bateria tine mult intregistrare sunet :stereo etc pentru mai multe informatii da un mesaj big grin Bafta

| TheHeadbanger a răspuns:

Din gama Sony DHC.Ptc. din gama DSLR-urilor de orice marca te ajunge in jur de 1000 euro cu tot cu accesorii (obiective, filtre, etc...)si obtii acelasi rezultatwinking