| dya12 a întrebat:

Duna TPU! Am observat pe diferite pagini de pe facebook ca au facebookul in ce culoare vor ei (adica nu mai e "albastru" ci in ce culoare vrei sa ti-l faci)! As vrea sa stiu, daca cineva cunoste...cum imi pot face si eu la fel!

P.S: va dau funda!

4 răspunsuri:
| utza4all a răspuns:

NU POTI! Este o simpla vrajeala folosita de unele pagini pentru a strange cat mai multe like-uri. Este ceva gen... cum este plugin-ul ala care cica iti transforma timeline-ul in profilul ala vechi laughing

| DODO2111111 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kvIicv_hPnU

sper ca ti am fost de ajutor!

| dya12 explică:

Ba nu-i adevarat ce spui tu, pentru ca eu mi-am luat un program (care se ia ff usor de pe net) se numeste " Timeline Remove" si facebookul meu a fost transformat la loc cum era in cel vechi!

| robertdutu2000 a răspuns:

Nu poti.