| Dianna21 a întrebat:

Dupa cum stiti cu totii luni este 1 Aprilie si as vrea sa ma ajutati si pe mine cu niste farse pe care le-as putea face colegilor. Ceva farse bune?batting eyelashes.

7 răspunsuri:
| alien134340 a răspuns:

Http://www.calificativ.ro/Pacaleli_de_1_Aprilie-a20624.html aici gasesti tot ce vrei... Funda? Sper ca te-am ajutat...

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Ceau!
Nu vreau sa iti stric planurile dar nu uita ca este scoala altfel.Asa ca orice activitati ai avea, tot o sa fie mult mai usor decat la o zi obisnuita de scoala.
Bafta!

| thegame9 a răspuns:

"Vezi ca te cheama Directorul/Dirigina, si ca trebuie sa te duci repede" rolling on the floor

| XDDDD a răspuns:

Pai faci clanta de la clasa cu picatura inainte sa vina un coleg sau cum am facut eu cu un colam lipit de scaun

| papusikadulcika12 a răspuns:

Eu ti-as propune niste farse telefonice pentru colegii din clasa ta...sau daca vrei poti face farsa cu binoclul sau pe cea cu heliul(daca nu le stii sa imi spui) ...Succes